Jsme v prvním kole SONB =* Tak hlásni plsky =** ZDE =) !!
Prosím ještě hlasní.. jsme tady v 1 kole sonb =) ZDE =) !!
Objednej si desing: ZDE =) !!
Spřátelujeme: ZDE =) !!
Zvýšení návštěvnosti: ZDE =) !!
SONB=Přihláška: ZDE =) !!
VGS=Přihláška: ZDE =) !!
Škola designování: ZDE =) !!
Staň se WebMiss 2009=přihláška: ZDE =) !!


Trapasy z Brava

11. července 2009 v 18:32 | Nikishek♥ a Lenishek♥
Socha svobody
Byl pátek večer.Šla jsem se do koupelny vysprchovat a zapoměla jsem se zamknout.Někdo zazvonil.Myslela jsem si,že je to moje ségra a nemá klíče.Jenomže to byl učitel(moje mamka je taky učitelka).Přišel na kafe,jenomže já o tom nevěděla.Tak s mámou pili kafe a on se omylem polil.Máma nevěděla,že jsem v koupelně,a řekla mu,ať si to jde do koupelny v ruce přeprat.Ve chvíli,kdy otevřel dveře,já stála nahá ve vaně s rukou nahoře,jak jsem se už utírala-jak Socha svobody.on zrudnul jak rajče,zavřel dveře a raději šel domů.Druhý den se mi do školy vůbec nechtělo...
Mokré kalhoty
Když jsem byla se třídou na lyžáku,tak jsem se ráno probudila,vyčistila zuby atd.,ustrojila jsem se a chtěla jít na WC.Až když jsem začala čurat,uvědomila jsem si,že záchod je zakrytý(doma ho nikdy nezakrýváme)!A tak jsem měla mokré kalhoty a mujsela se jít na pokoj převléknout...Na snídani jsem přišla pozdě a třídní mi vynadala...
Prsatky
Jesnou nám ve třídě praskla žárovka,a tak jsme s kámoškou zašly za školníkem.Slíbil ,že ji dojde vyměnit.Druhý den před vyučováním jsme si koupily nové číslo Brava,bylo tam tetování,a tak jsme se domluvily,že po škole počkáme až všichni odejdou ze třídy,že si ho nalepíme.Po vyučování,když všichni odešly jsme zamkly ve třídě a vyndaly ze zámku klíč.Protože se nám ty nálepky líbili nejvíce na prsou,tak jsme si sundaly trika a podrsenky a začaly nalepovat.Najednou jsme slyšely klíč v zámku a jak někdo odemyká.Obě jsme ztuhly a zíraly na dveře.V nich se objevil školník se žárovkou v ruce a upřeně na nás zíral.Ale to není všechno,ještě k tomukolem zrovna procházela třída a v ní byli nejhezčí kluci ze školy a i naši idolové! Všichni na nás koukali,smáli se a pokřikovali: ,,Wow,vy jste ale prsatky!'' My fofrem vzaly oblečení a pádily na WC!Od této doby nám říkají prsatky,ale teď už se tomu jen smějeme.
Pozdrav z krku
Znáte to,nachlazení je děs.To jsem vždy věděla,ale až před pár týdny se mi něco stalo,co mi bude nachlazení znechucovat do smrti.i přesto,že jsem měla úplně plný nos a skoro jsem nemohla mluvit,šla jsem do školy,protože to byl jediný den v týdnu,kdyjsme měli našeho krásného učitele občanské výchovy.Byl na naší škole teprve pár dní,a tak se všechny holky snažily udělat na něj skvělý první dojem.No,mně se to povedlo na miliony procent...Při jeho výkladu,kdy k nám byl otočený čelem,jsem chtěla dostat přebytečné...ehm...chrchle,když to tak řeknu,z krku,jenže jsem to nevystihla a místo do mé pusy to přeletělo spolužačku v první lavici a přistálo na jeho triku! V ten moment jsem absolutně nevěděla,co mám dělat.celá třída se začala smát a já jsem se mu od té doby ani jednou nepodívala do tváře..
Sladký polibek
Na párty jsme hráli docela super hru:hrála hudba,pak ji někdo vypnul a zhasl světlo v pokoji-a my jsme potmě měli políbit toho,kdo k nám stál nejblíže.Jasně,že jsem se ,,nenápadně'' přiblížila ke svému idolu.Světlo zhaslo,já se k němu natáhla a dala mu sladkou pusu.Akorát mi bylo divné,že on líbá tak nějak vlhce...Pak se zase rozsvítilo-a já zjistlila,že jsem nelíbala svého miláčka,ale morče naší hostitelky!Měla ho na ruce přímo proti mně-a s mým idolem se líbala ona!!!
Flaška
Vloni jsme byli se školou na třídním výletě.Večer jsme se domluvili s holkama,že pozveme kluky k nám do chaty a budeme hrát flašku.Kluci souhlasili a asi v 11 hodin zaťukali na dveře.Nálada byla super.Najednou flaška ukázala na mě a úkol byl,abych se svlékla do spodního prádla a zatobcovala.Protože jsem praštěná,tak jsem úkol splnila,ale ve chvíli,kdy jsem tancovala na stolku ve spodním prádle,otevřely se dveře a v nich stála naše třídní.Jakmile mě uviděla,zabouchla dveře a pak je zase otevřela.Vyhodila kluky a mně řekla ,,Máš třídní důtku'' a odešla.My s holkama dostaly záchvat smíchu,ale doma mě pak smích přešel.Měla jsem měsíc zaracha.
Gumová ruka
Stalo se to loni. Šla jsem s Kátou a Zitkou na koupák...Tak asi po 30min. jsme se dohodly,že si skáknem na WC.Tak jsme každá šla pochopitelně do své kadibudky. A už jsem se uvelebyla no a už se jdu oblékat a na prýnku uvidím krvavou ruku. Tak vylítnu s kadibudky polonahá ven a okolo mně procházel jeden kluk se kterým jsem se právě seznámila. Spadl na zem a začal se řechtat i s kámoškami.Pak tam přišel nějaký chlap ale já už byla naštěstí oblečená!!! Dozvěděla jsem se od něj že to byla gumová krvavá ruka.No a ted o tom ví celá škola i učitelé. No byl to trapas hroznej. Už jsem na to koupaliště nikdy nešla a nikdy nepudu!!!!!!!!!
Tangačka
Před dvouma dnima se mi stal ten nejhroznější trapas,alespon pro mě.Ve škole byl kluk,kterej se mi hrozně moc líbil a dělala sem si u něj naděje jelikož po mě pokukával a tak.Jednou se odhodlal a šly sme spolu ven,jenomže sme potkaly kluky z mí bejvalý party.Martin(z party) se sebral a šel ke mě , chytl mě kolem pasu a začal mě líbat,já sem se nebránila až po chvilce.Jenomže Martin mě naschvál chytil za tanga a já sem tak trhla že je utrhl.Všivhni kluci i ten můj se válely smíchy.Druhej den ve škole po mě všichni koukaly a ptaly se mě,jestli nejsem naostro.Dodnes mi říkají "Tangačka".?,?
Tampónek
O tomhle trapásku ví snad celý město...Jednou při hodině občanky-jeden z mála předmětů kdy máme učitele a ne učitelku:.),sem si potřebovala docala nutně přehodit tampon a tak sem požádala učitele,jestli můžu odejít .On na to teda že jo,a tak sem sahla do batohu pro krabičku s tampony.Učitel si toho všiml a hned se ptal co to mam.Když sem mu polopatě vysvětlila co asi,nechal mě konečně odejít.Ale jak na potvoru mi jeden vtipálek podkosil nohy.Naštěstí sem nespadla ale odnesla to ta krabička s tamponama.Vylítla do vzduchu,otevřela se a celý její obsah se vysypal všude možně okolo učitele a jeho stolu! Od té doby mi nikdo neřekne jinak než Tampónek a učiteli se obloukem vyhýbám.?,?
Zaostalá
Stalo se to v úterý byla 6.vyučovací hodina a zrovna jsme měli rodinku a sledovali jsme jeden film. V závěru filmu se přes celou obrazovku objevilo pánské přirození a v té chvíli vykřikla kamarádka... CO TO JE?! Celá třída vybuchla smíchy (kámoška to myslela vážně,ale pak jí docvaklo,co to je!) Druhý den když vešla do třídy všichni na ni ukázali prstem a zařvali: CO TO JE?. Chudák, musela se cítit asi hodně trapně!!?,?
Nikola to dostala
Šla jsem jako každý den do školy všechno bylo v poho až na to že jsem to právě dostala..a nevěděla jsem o tom..ve škole bylo všechno okej až do ty doby než sem si stoupla a měla jít k tabuli...zvedla jsem se a židle byla červená a od krve okamžitě mi došlo co se asi atalo...v mžiku sem si hodila mikinu kolem pasu aale nebylo mi to nic platné protože můj soused na celou třídu zařval Nikola to dostala...no dál si to umíte poředstavit...?,?
Bazén
Tenhle trapas byl asi fakt nejhorší co jsem zažila.Jednoho hezkého dne jsem se s kámoškou domluvila,že pujdem na koupak.Kámoška,ale nemohla jít,tak jsem vyrazila s mamkou.Všechno bylo v klidu až do té chvíle než jsme šli do bazénu.Plavali jsme...pak jsem skočila do vody a mamka za mnou připlavala a zatahala mě za chloupky mezi nohoma a řekla : ,,UŽ ROSTOU" kolem nás zrovna plavala partička hezkých kluků a mohli se smíchem utopit.Nejradši bych se propadla do země.Nikdy na to nezapomenu!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti náš blog?

Jo!! motss ! =** 52.3% (45)
JJ 27.9% (24)
hnus! 11.6% (10)
hmm nefíím 8.1% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama